Jaunumi

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par dalību festivālā Latviabeerfest

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par dalību festivālā LatviabeerfestKā var pieteikties dalībai festivālā? Kad ir pēdējais datums, lai izlemtu par pieteikšanos dalībai festivālā? Mēs sniedzam atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem

Vairāk

Infogramma - kā veiksmīgi piedalīties festivālā Latviabeerfest

Infogramma - kā veiksmīgi piedalīties festivālā LatviabeerfestSniedzam dažus ieteikumus veiksmīgai dalībai festivālā

Vairāk

Amatniek, piesaki sev vēlamo tirdzniecības vietu festivālā Latviabeerfest-2020!

Amatniek, piesaki sev vēlamo tirdzniecības vietu festivālā Latviabeerfest-2020!Sākta amatnieku un rokdarbnieku vietu rezervēšanu lielākajā Baltijā festivālā Latviabeerfest. Aicinām pieteikt sev vēlamo vietu laicīgi!

Vairāk

Vairāk kā 500 alus šķirnes vienkopus festivālā Latviabeerfest 2019

Vairāk kā 500 alus šķirnes vienkopus festivālā Latviabeerfest 2019No 22. Līdz 26. maijam Vērmanes dārzā Rīgā norisināsies Baltijas vērienīgākie alus svētki – Latviabeerfest 2019, kurā pašmāju un ārvalstu brūveri ļaus iepazīt gan tradicionālās, gan meistaralus garšas. Festivāla piecās dienās Vērmanes dārzā paredzēta plaša izklaides programma visai ģimenei – rotaļas un atrakcijas bērniem, koncerti, alus degustācijas un gardu ēdienu baudīšana.

Vairāk

Latviabeerfest 2019 muzikālā programma sola diksilenda prieku un rokmūzikas enerģiju

Latviabeerfest 2019 muzikālā programma sola diksilenda prieku un rokmūzikas enerģijuIr apstiprinātas grupas, kas maijā bagātinās Baltijā vērienīgākos alus svētkus – Latviabeerfest 2019. Šajā gadā muzikālā programma būs priecīgi līksma, atbilstoši diksilenda mūzikas stilam un enerģiski uzlādējoša atbilstoši rokam, bet kopā – uz svinībām un baudīšanu savējo lokā rosinoša. Bet pāri visam organizatori sola kvalitāti un daudzveidību, kas ir obligāts pamata nosacījums dalībai festivālā Latviabeerfest 2019 kā alus darītājiem, tā arī izklaides programmas nodrošinātājiem.

Vairāk

Lapas
Organizē    Atbalsta     Partneri

Show CONSULTINGSAHMArt-expo